Новини 2020-11-25 19:24

Іран виділить 200 мільйонів євро на компенсації за катастрофу МАУ

Гроші закладуть у бюджет на наступний рік.

Влада Ірану планує виділити 200 мільйонві євро на виплату компенсацій за катастрофу літака "Міжнародних авіаліній України" в січні 2020 року. Про це 25 листопада повідомляє іранське "Радіо Свобода".

 

У виданні передають, що гроші на це будуть закладені в державному бюджеті Ірану на наступний рік.

 

Повідомляється, що віце-президентка Ірану з правових питань Лея Джонейді прокоментувала виділення цих коштів з Фонду національного розвитку Ірану.

 

"В решті решт всі установи використовують одні і ті ж ресурси", - зазначила віце-президентка.

 

У виданні пишуть, що її висловлювання прозвучали після публікації газети Shargh про те, що уряд Хасана Рухані включив новий пункт до законопроекту про бюджет на наступний рік. Цей пункт передбачає виділення 200 млн євро з Фонду національного розвитку на компенсації за катастрофу МАУ.

 

Нагадаємо, що Українські слідчі не змогли допитати підозрюваних в атаці на літак авіакомпанії МАУ в Ірані. Однак є певний прогрес у розслідуванні причин авіакатастрофи.

 

Як повідомлялося, Іран взяв на себе всю відповідальність за авіакатастрофу українського літака "Міжнародних авіаліній України" під Тегераном. Іранська сторона готова забезпечити однаковий розмір компенсації родичам всіх жертв, незалежно від їхнього громадянства.

 

Однак в Україні вважають, що  Іран не ділиться інформацією з Україною та не відповідає на запити про співпрацю, цим самим країна затягує розслідування катастрофи літака авіакомпанії МАУ біля Тегерану.  

 

схожі новини