Новини 2020-11-28 14:11

Зеленський доручив Кабміну виділити кошти на добудову музею Голодомору

Кошти будь виділені вже 30 листопада.

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів виділити кошти на добудову комплексу Національного музею Голодомору-геноциду в Києві. Кошти будь виділені вже 30 листопада. Про це у суботу, 28 листопада, повідомляє президентська пресслужба.

 

"Проект Національного музею Голодомору-геноциду дуже важливий для України: для нашої історії та майбутнього. Були певні проблеми з фінансуванням цього проекту. Однак такі проекти мають виконуватися в обов’язковому порядку. Я дав доручення Кабінету міністрів, і вже в понеділок це питання буде вирішено. Проект буде обов’язково завершено", - сказав Зеленський.

 

Як зазначається в повідомленні прес-служби, 30 листопада Кабінет міністрів підготує розпорядження, яке відкриє можливості для дофінансування проекту комплексу Національного музею Голодомору-геноциду.

 

За даними пресслужби, Зеленський та перша леді Олена Зеленська вшанували пам'ять жертв голодоморів в Україні. Зранку вони прибули до пам'ятного знака жертвам Голодомору, що на Михайлівській площі в Києві. Після цього вони прибули до Національного музею Голодомору-геноциду 1932-33 рр. Учасники церемонії пройшли скорботною ходою до скульптури "Гірка пам'ять дитинства", біля якої встановили символічні композиції з зерном, та вклонилися пам'яті загиблих. Церемонія завершилася хвилиною мовчання.

 

Як повідомлялося, у суботу, 28 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв Голодоморів.