Новини 2020-11-30 13:33

Двоє громадян Росії намагалися влаштуватися у Нацгвардію

Вони приховували своє громадянство.

Військова контррозвідка Служби безпеки України викрила двох кандидатів до лав українських військових підрозділів, які приховували подвійне  громадянство, одне з яких було російським. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

 

Двоє мешканців Києва, один з яких колишній співробітник МВС, інший – уродженець Росії, намагалися укласти контракт на проходження військової служби в Національній гвардії України. Під час оформлення відповідних документів кандидати свідомо приховали наявність громадянства РФ.

 

У СБУ пишуть, що колишній міліціонер одержав іноземний паспорт під час перебування на тимчасово анексованій території АР Крим. За оперативними даними, чоловік мав зв’язки серед представників окупаційних правоохоронних органів на півострові. Другий , закінчив школу в РФ, отримав російський паспорт, невдовзі переїхав на постійне проживання в Україну і став її громадянином.

 

Нагадаємо, що прикордонники не пропустили в Україну ведучу новин російського телеканалу «РБК». Вона отримала заборону в’їзду на 3 роки через незаконне відвідування тимчасово окупованого Криму.