Новини 2020-12-02 10:44

Байден заявив про намір відновити ядерну угоду з Іраном

США готові повернутися до ядерної угоди і зняти всі санкції, якщо Іран буде строго дотримуватися умов угоди.

Обраний президент США Джо Байден має намір відновити ядерну угоду з Іраном. При цьому він вважає, що це буде зробити складно. Про це повідомляє The New York Times.

 

За його словами, США готові повернутися до ядерної угоди і зняти всі санкції, якщо Іран буде строго дотримуватися умов угоди.

 

"Зараз багато говорять про високоточні ракети і все інше, що сприяє дестабілізації регіону. При цьому кращий спосіб домогтися деякої стабільності в регіоні - це розібратися з ядерною програмою", - заявив Байден.

 

Він додав, що майбутня адміністрація США має намір у співпраці з союзниками і партнерами брати участь в переговорах і розробляти додаткові угоди, які могли б зміцнити і продовжити дію обмежень щодо іранської ядерної і ракетної програм.

 

"І останнє, чорт візьми, що нам потрібно в цій частині світу, - це нарощування ядерного потенціалу", - підкреслив Байден.

 

Нагадаємо, ядерна угода з Іраном була підписана в 2015 році. У травні 2018 го США вийшли з угоди, звинувативши Іран в недотриманні умов угоди і наклавши на Тегеран санкції.