Новини 2020-12-02 17:16

У МОЗ розповіли, скільки відсотків українців перехворіли на COVID-19

П'ята частина хворих потрапляє у лікарні з ускладненнями.

Станом на 2 грудня на COVID-19 вже перехворіли близько 3% населення України. Про це в інтерв'ю виданню "Телеграф" заявила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.

 

Микичак розповіла, що сьогодні в країні спостерігається зовсім інший перебіг захворювання на COVID-19: майже п'ята частина українців потрапляють у лікарню з ускладненнями.

 

"Біля 20% (пацієнтів - ред.) поступають у стаціонари з ускладненнями, лікування тривале, перебіг хвороби складно прогнозований. Пацієнти потребують не тільки особливих умов, медикаментозного лікування, але респіраторної підтримки киснем, потребують особливого тривалого догляду", - зазначила заступниця міністра.

 

Вона підкреслила, що зараз для МОЗ важливо, щоб медична система витримала великий потік пацієнтів, зокрема тих, які потребують госпіталізації.

 

"Ми також не можемо заблокувати надання медичної допомоги пацієнтам з іншими захворюваннями, зокрема у невідкладних станах, загостреннями хронічних хвороб", - додала Микичак.

 

Нагадаємо, станом на 2 грудня 2020 року в Україні зафіксували 13 141 нових випадків коронавірусної хвороби. Зокрема, захворіли 744 дитини та 579 медпрацівників. 

схожі новини