Новини 2020-12-03 19:19

США на засіданні ОБСЄ: Ми ніколи не визнаємо Крим російським

США закликають Росію повністю виконати її зобов'язання відповідно до Мінських угод.

Заступник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Стівен Біґен порушив тему російської окупації Криму під час засідання Ради міністрів ОБСЄ, підкресливши, що Вашингтон ніколи не визнає, Крим російським. Про це у четвер, 3 грудня, повідомляє телеканал "Голос Америки".

 

Представник американського Держдепу наголосив, що питання України повинне залишатися першим на порядку денному ОБСЄ, адже російська агресія призвела до загибелі понад 13 тисяч українців. Він також нагадав про переслідування кримських татар на окупованому півострові.

 

"Неприпустимо, що СММ ОБСЄ щодня стикається з утисками та перепонами переважно на територіях, які контролює Росія. Нікого не надурять наполягання Москви на тому, що Україна несе відповідальність за конфлікт на власній території", - заявив він.

 

Крім того, Біґен закликав Москву виконати всі свої зобов'язання щодо врегулювання на Донбасі.

 

"США закликають Росію повністю виконати її зобов'язання відповідно до мінських угод. Ми ніколи не визнаємо анексію Криму Росією", - підкреслив він.

 

Як повідомлялося, Україна виступає за створення в Європейському Союзі посади спецпредставника з питань окупованого Росією Криму.

схожі новини