Новини 2020-12-04 10:16

Загострення на Донбасі. Українська делегація у ТКГ готує письмову ноту до СММ ОБСЄ

Кожне порушення з боку бойовиків стає ще одним аргументом до збереження або посилення санкцій.

Уночі 4 грудня в районі Водяного на Донбасі зафіксовано грубе порушення противником режиму припинення вогню, а саме: використання артилерії 122 мм (13 снарядів) та міномета 120 мм (6 мін). У зв’язку з цим українська делегація у тристоронній контактній групі готує письмову ноту до СММ ОБСЄ.

 

«Дії щодо ситуації: через координаційний механізм заведено «режим тиші», готується письмова нота до СММ, спостережна група УССЦКК «Маріуполь» здійснює заходи щодо верифікації події», – йдеться в повідомленні у Telegram.

 

Українська делегація нагадала, що кожне таке порушення стає ще однією цеглиною в мур, яким РФ відгороджує себе від цивілізованого світу, та ще одним аргументом до збереження або посилення санкцій.

 

«Неухильне виконання домовленостей про припинення вогню від 22 липня 2020 року є запорукою сталого прогресу у врегулюванні», – додали у ТКГ.

 

Нагадаємо, упродовж 3 грудня на Донбасі було зафіксовано дев’ять порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації та її найманців. 

схожі новини