Новини 16:47

Тимошенко проситиме Генпрокурора перевірити махінації Азарова та Клюєва

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко має намір звернутися до Генеральної прокуратури з проханням перевірити інформацію щодо незаконного використання бюджетних коштів на користь членів родин представників уряду та регіональної влади.

Про це Тимошенко сказала сьогодні перед будівлею Головного слідчого управління Генеральної прокуратури, куди прийшла на допит, повідомили Тижню у прес-службі БЮТ.

"Я принесла мої звернення, а також депутатські запити до Генерального прокурора, які стосуються тих журналістських розслідувань, які були оприлюднені, щодо перерахунку Азаровим 150 мільйонів на рахунок свого сина і на приватні рахунки приватних компаній першого віце-прем'єр-міністра Клюєва і голови Донецької облдержадміністрації Близнюка - майже 400 мільйонів гривень", - сказала Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" переконана, що Генеральна прокуратура зобов'язана відреагувати на такі зловживання з боку високопосадовців.

"Я хочу сьогодні задати ці питання прокурору і, власне, отримати відповідь. Я хочу долучити ці документи до протоколу допиту для того, щоб прокуратура була проінформована про злочин, який сьогодні скоюється", - наголосила вона.