Новини 2012-03-06 18:01

У Попова хваляться, що здивували Канни «концентрацією мільярдів»

Київська міська державна адміністрація презентувала свій стенд на найбільшій Міжнародній виставці з нерухомості MIPIM у Каннах. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Київська делегація презентує інвестиційні можливості української столиці представникам світового бізнесу в Каннах.

«Ми зробили масштабну презентацію Києва і можливості інвестувати в місто. Крім того, наш стенд дозволяє ознайомитися з основними напрямами Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Такої «концентрації мільярдів» немає, мабуть, на жодній виставці. Якщо хоча б кожен десятий із відвідувачів виставки, зацікавиться Києвом, це вже буде величезний прорив. Краснодарський край, наприклад, торік за один день роботи на цій виставці уклав договорів на 1 мільярд доларів США», – зазначив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, який очолює делегацію столиці.

Як повідомлялось, Головне управління економіки та інвестицій КМДА орендує у французької фірми Reed Midem 37 кв. м виставкової площі в Палаці фестивалів на виставці MIPIM-2012 в Каннах. Вартість чотириденної оренди становить €32 тис.

MIPIM – провідна європейська інвестиційна виставка комерційного будівництва. Вона щорічно збирає на площі 18000 кв. м понад 17 000 ключових гравців ринку нерухомості. Учасниками MIPIM також є представники влади, девелопери, консультанти, архітектори.