Новини 16:52

Герман стверджує, що проти чиновників нинішньої влади також порушені кримінальні справи

Ситуація з кримінальними справами щодо колишніх чиновників буде «дуже хорошим уроком усім, у тому числі тим, хто при владі». Про це заявила заступник голови Адміністрації Президента України Ганна Герман.

«Тому що прийде наступна влада і зробить для нас аудит, за результатами якого будуть відповідати всі, хто порушував закон. Луценко порушував - вибачте, це вирішить суд. І ким він був - політиком, міністром - не має значення. Потрібно звикати, що за порушення закону треба відповідати», - додала Герман.

Герман стверджує, що проти чималої кількості чиновників нинішньої влади також порушені кримінальні справи.

«Рано чи пізно влада закінчується. І коли прийде час, ти відповіси за свої дії. Більш того, я недавно попросила довідку, яку я передам журналістам, про людей у нинішній владі, проти яких порушені кримінальні справи. І таких людей дуже багато. Так що закон для всіх один. І для нас теж», – зазначила Герман.

На запитання, чи є, на її думку, в Україні політичні переслідування, Герман відповіла, що немає.

«У Феміди очі зав'язані. Вона не бачить титулів тих, хто порушує закон. Феміда повинна бути холодна і об’єктивна. І я не думаю, що сьогодні йде мова про якісь політичні переслідування. Якщо людина порушував закон, то він повинен розуміти, що рано чи пізно він буде за це відповідати», – наголосила Герман.