Новини 17:32

МЗС України з’ясовує обставини загулу Ківалова у Женевському аеропорту

МЗС направив запит у правоохоронні органи Швейцарії щодо інформації про затримання в аеропорту Женеви депутата Сергія Ківалова. Про це повідомив «Українській правді» прес-секретар МЗС Олег Волошин.

«Офіційної інформації у нас поки немає. МЗС направив у правоохоронні органи Швейцарії відповідний запит. Сам Ківалов до нас не звертався», - сказав він.

Як повідомлялося, народний депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов, на шляху до курорту Куршавель, був затриманий швейцарською поліцією у Міжнародному аеропорту Cointrin (Женева)

 

За інформацією прокуратури кантону Женева, Ківалов, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп'яніння, поводився розбещено, демонстрував правоохоронцям непристойні жести, чергуючи їх зі спробами обійняти одного з поліцейських і пропозиціями про спільне розпивання спиртних напоїв.

 

На зауваження працівників правоохоронних органів народний депутат Ківалов відреагував украй агресивно, після чого був доставлений в поліцейське управління Женеви.

 

Згодом українського депутата звільнили під заставу, яку внесли прибулі разом з ним на відпочинок громадянками України, студентки Одеської юридичної академії, Ольга Стефанко і Катерина Захарченко.