Новини 19:41

Ківалов стверджує, що в Женеві не пив. Веде тверезий спосіб життя в Австрії

Голова Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Сергій Ківалов назвав «повною маячнею» і «чорним піаром» інформацію у деяких ЗМІ про нібито його п`яний дебош в аеропорту Женеви на шляху слідування на курорт Куршавель з двома «міс України» Ольгою Стефанко і Катериною Захарченко і про затримання швейцарською поліцією за аморальну поведінку.

В інтерв`ю УНІАН Ківалов заявив: «Це чорний піар, це повна маячня», «ще такого у мене ніколи не було».

 

Він відзначив: «Вчора і позавчора ввечері я був у Києві, зокрема, ввечері був у Міністерстві освіти, а також у Міністерстві фінансів». При цьому Ківалов додав, що вчора працював до 21.30 в комітеті, «і мене бачила вся охорона у Верховній Раді».

 

Ківалов підкреслив, що сьогодні після обіду вилетів з Києва до Австрії, і «зараз перебуваю разом з дружиною і онуком в автобусі - їдемо кататися на лижах».

 

Водночас голова Вищої ради юстиції Володимир Колесніченко, з яким Ківалов разом відпочиває і з яким, за його словами, вони разом їдуть кататися на лижах, сказав: «Це навіть незручно - якісь коментарі з цього приводу давати». За його словами, вони разом з Ківаловим вилетіли з Києва. Колесніченко також заявив, коментуючи інформацію в ЗМІ: «Людська підлість не має меж».

 

Крім того, Ківалов наголосив: «Я взагалі не п`ю. Мене не бачили навіть трохи випивши, не те що п`яним. Я веду тверезий спосіб життя - катаюся на лижах, плаваю».

 

За словами Ківалова, Ольгу Стефанко він «один або два рази бачив», оскільки вона - студентка Одеської національної юридичної академії, а «другу (Катерину Захарченко – Ред.) я в очі не бачив».

 

Ківалов вважає, що інформацію його п`яний дебош в аеропорту Женеви запущено в деяких ЗМІ, щоб «дискредитувати мене, оскільки я займаюся судовою реформою, ми часто буваємо у Венеціанській комісії, в ПАРЄ».