Новини 14:04

Єфремов вважає, що у регіоналів вистачить голосів, щоб завтра затвердити Азарова прем’єром

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов прогнозує, що Верховна Рада VII скликання розгляне питання призначення прем’єра на завтра. Про це він заявив журналістам після засідання підготовчої ради.

«Я не бачу питання тягнути з цим питанням. Завтра ми приймемо присягу, за 2 години сформуємо фракції, потім буде поставлене питання обрання спікера і прем’єра», – сказав Єфремов.

Коментуючи закид представників ВО «Свобода», що Партія регіонів спеціально прискорює розгляд цього питання, щоб проголосувати за Миколу Азарова до запровадження сенсорної системи персонального голосування, регіонал сказав: «Я сподіваюся, що завтра буде 100% наших депутатів, і вони проголосують персонально, і тоді прапор їм у руки, якщо вони зможуть нас звинуватити».

На запитання, чи має Партія регіонів 226 голосів, він сказав: «Завтра голосування покаже».

Як повідомлялося раніше, сьогодні на засіданні підготовчої депутатської групи з організації роботи Верховної Ради VII скликання було ухвалено рішення про обрання керівництва парламенту і голосування за кандидатуру прем’єра на завтрашньому засіданні парламенту.

9 грудня, перед відльотом до Республіки Індія, Віктор Янукович вніс на розгляд Верховної Ради кандидатуру Миколи Азарова на посаду прем’єр-міністра.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...