Новини 12:37

Янукович порадив тюремникам прибрати з лікарні Тимошенко камери спостереження

Президент Віктор Янукович вважає, що для Юлії Тимошенко потрібно забезпечити ті умови, які вона вимагає. Про це він заявив під час телепроекту «Діалог з країною».

«Я свідомо не коментую ці питання (щодо Юлії Тимошенко та Юрія Луценка – Ред.) для того, що б не перевищувати свої повноваження. Тобто я не можу тиснути на суд, на судову владу. Але такі, наприклад, питання, як застереження щодо зняття відеокамер, я вважаю, що маю право висловити свою точку зору. Хоча несуть відповідальність ті посадовці, які за законом за це відповідають. Я їм не можу наказувати – ви оце зробіть. Тоді я повинен відповідати. Але висловити свою точку зору я зобов’язаний. Тому я вважаю, що такі питання, як створення умов, наприклад, для Тимошенко, які вона вимагає, які реально можна зробити, я б прибрав ці камери, щоб не дратувати нікого», – заявив Янукович.

«Якщо мене чують ці працівники, мені здається, вони повинні почути, я дуже хотів би, щоб вони мене почули і це зробили», – додав він.

Нагадаємо, 8 січня Юлія Тимошенко заявила, що розпочинає акцію громадянської непокори. Лідер опозиції відмовилася повертатися в свою палату у Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» в Харкові, вимагаючи прибрати цілодобове відеоспостереження, цілодобовий конвой у палаті та чоловіків-вартових.

14 січня народні депутати від «Батьківщини» провели у Харкові зустрічі із керівництвом Качанівскої виправної колонії № 54, а також прокурором Харківської області Геннадієм Тюріним. У результаті прокурор пообіцяв розглянути вимоги депутатів і надати офіційну відповідь, а представники колонії висловили готовність виконати вимоги Тимошенко.

Однак пізніше Державна пенітенціарна служба спростувала інформацію про можливий демонтаж камер відеоспостереження у палаті та приміщеннях цієї лікарні.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...