Новини 18:01

Тюремники послухались Януковича і вирішили прибрати камери з палати Тимошенко

У п'ятницю з палати, де наразі утримується екс-прем'єр Юлія Тимошенко, приберуть камери відеоспостереження. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"Керівництво Державної пенітенціарної служби України доручило начальнику Качанівської виправної колонії, у межах компетенції, прибрати камери відеоспостереження в палаті тримання засудженої Тимошенко", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ця інформація співробітниками колонії вже доведена до відома засудженої.

"Найближчим часом, сьогодні, камери будуть прибрані", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, у п'ятницю президент Віктор Янукович під час телепроекту "Діалог з країною" заявив, що відеокамери в палаті Тимошенко можна прибрати.

"Я не можу тиснути на суд, на судову владу. Але такі, наприклад, питання, як застереження щодо зняття відеокамер, я вважаю, що маю право висловити свою точку зору... я вважаю, що такі питання, як створення умов, наприклад, для Тимошенко, які вона вимагає, які реально можна зробити, я б прибрав ці камери, щоб не дратувати нікого», – заявив Янукович.

«Якщо мене чують ці працівники, мені здається, вони повинні почути, я дуже хотів би, щоб вони мене почули і це зробили», – додав він.

Нагадаємо, 8 січня Юлія Тимошенко заявила, що розпочинає акцію громадянської непокори. Лідер опозиції відмовилася повертатися в свою палату у Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» в Харкові, вимагаючи прибрати цілодобове відеоспостереження, цілодобовий конвой у палаті та чоловіків-вартових.

14 січня народні депутати від «Батьківщини» провели у Харкові зустрічі із керівництвом Качанівскої виправної колонії № 54, а також прокурором Харківської області Геннадієм Тюріним. У результаті прокурор пообіцяв розглянути вимоги депутатів і надати офіційну відповідь, а представники колонії висловили готовність виконати вимоги Тимошенко.

Однак пізніше Державна пенітенціарна служба спростувала інформацію про можливий демонтаж камер відеоспостереження у палаті та приміщеннях цієї лікарні.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...