Новини 21:08

Власенко: у справі Тимошенко всіх цікавить воля Януковича

Обіцянка Державної пенітенціарної служби прибрати камери відеоспостереження з палати Юлії Тимошенко в лікарні підтверджує, що головне не закон, а воля президента. Про це заявив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

"Це свідчить тільки про те, що нікого не цікавить закон у справі Тимошенко, всіх цікавить воля Януковича", - зазначив він.

"Це ще раз підтверджує нашу тезу про те, що все, що відбувається стосовно Юлії Володимирівни, управляється особисто Віктором Януковичем. Все відбувається тільки з його волі. Це роблять не тому, що так повинно бути, а тому що є його воля і бажання, от і все", - сказав Власенко.

Депутат нагадав, що ДПтС неодноразово заявляла, що відеоспостереження у палаті Тимошенко ведеться законно, проте через декілька годин після того, як Янукович у прямому ефірі сказав, що вважає розумним демонтувати камери, ДПтС пообіцяла їх демонтувати до кінця дня (що й було зроблено близько 19.00).

"Протягом всього періоду перебування Юлії Володимирівни у Центральній клінічній лікарні ми подали десятки клопотань, якщо не помиляюся, 60 або 70, з вимогою зняти відеоспостереження", - уточнив Власенко.

"Нам весь час відмовляли, мотивуючи це тим, що нібито це відеоспостереження законне. Ми навіть пішли в суд, розуміючи очевидну незаконність цих дій... Але Київський адміністративний суд в абсолютно незаконне рішення сказав: ні, камери повинні стояти", - заявив захисник Тимошенко.

"Але при цьому сьогодні, коли, умовно кажучи, в годину дня, під час публічного виступу Янукович каже, що потрібно зняти відеокамери, - відеокамери знімають до кінця дня", - підкреслив він.

Нагадаємо, у п'ятницю президент Віктор Янукович під час телепроекту "Діалог з країною" заявив, що відеокамери в палаті Тимошенко можна прибрати.

Згодом Пенітенціарна служба заявила, що камери з палати екс-прем'єра будуть демонтовані.

Пізніше депутат від "Батьківщини" Арсен Аваков повідомив, що Тимошенко повернулася до палати.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...