Новини 13:42

Депутат Сейму Польщі порадив регіоналам і комуністам не загрібати жар чужими руками

Депутати ВР від фракції Партії регіонів та КПУ не мають права звертатись до польського Сейму з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом. Про це заявив депутат польського Сейму від правлячої "Громадянської платформи" (РО) Мирон Сич під час дискусії про резолюцію щодо Волинської трагедії, повідомляє Wpolityce.pl.

У дискусії брали участь і Вадим Колесніченко та інщі представники ПР та КПУ.

Сич нагадав своїм польським колегам, що саме Колесніченко є ініціатором закону про надання російській мові статусу регіонального в Україні.

Він також висловив переконання, що українські парламентарі не мали права писати листа до маршалка Сейму Єви Копач з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом, поки самі не зробили того ж в Україні.

«Маєте більшість (у Верховні Раді - ред.). Як смієте звертатись до польського Сейму, коли саме ви повинні зробити це (визнати Волинську трагедію геноцидом - Ред.) у Верховні Раді», - наголосив польський депутат.

Як повідомлялось, 10 липня, у Варшаві, керівництво Кресового патріотичного руху Польщі нагородило Колесніченка «Хрестом пам’яті жертв геноциду ОУН-УПА».

Нагадаємо, 148 народних депутатів від Партії регіонів і КПУ звернулися з проханням до Сейму Республіки Польща визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу.

Раніше Верхня палата парламенту (сенат) Польщі прийняла резолюцію, у якій визнала події Волинської трагедії «етнічною чисткою з ознаками геноциду».

схожі новини

Новини RedTram

Loading...