Новини 10:15

Опозиція вдячна Януковичу за грубу кадрову помилку

Призначення президентом голови Одеської облдержадміністрації Миколи Скорика і голови Івано-Франківської ОДА Василя Чуднова в опозиції називають "грубою помилкою президента".

"У Василя Чуднова немає ніякої підтримки в облраді, він жодного дня не працював у системі, яка дозволила б йому займати таку посаду. Його амбіції зайшли так далеко, що він обманював керівництво щодо реального рейтингу Партії регіонів в області. Це груба помилка для президента, але велика радість для опозиції", - заявив голова Івано-Франківської обласної організації партії "Батьківщина" Дмитро Шлемко, пише "Коммерсантъ Украина".

Думки з приводу призначення Миколи Скорика в Одеській області розійшлися.

У ПР його назвали "високопрофесійним управлінцем".

"У нього є все, щоб стати успішним керівником. Крім того, він одесит, а це вдвічі приємно", - сказав заступник голови Одеської облради Олексій Гончаренко (ПР). "Нічого доброго ні від колишнього глави ОДА, ні від нового ми не чекаємо, тому що Партія регіонів не може внести нічого конструктивного в розвиток держави та Одеської області, це черговий розрахунок влади і боротьба за сфери розподілу власності", - упевнений глава фракції "Батьківщина" в облраді Сергій Веселов.

Як повідомлялось, 6 листопада звільнили голів Одеської та Івано-Франківської облдержадміністрацій та призначили Миколу Скорика на Одещині й Василя Чуднова а Івано-Франківщині.

Як писав Тиждень.ua, за більше трьох років перебування на посаді Янукович найчастіше влаштовував кадрові ротації керівників Львівської, Тернопільської та Вінницької областей.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...