Новини 13:10

Тетяна Чорновол: Владі нічого протиставити силі народу

Журналістка і громадська активістка Тетяна Чорновол вважає, що масовість є великою перевагою Майдану. Про це вона заявила у своєму виступі під час народного Віча.

«Влада стає слабкішою. Ми повинні гартуватися. Ми повинні себе готувати до того, що в якийсь момент повинні мобілізуватися всі. До того, щоб різними способами вміти доходити до Межигір’я. Головне – це наша масовість», - сказала Чорновол.

«Наша боротьба насправді є важкою, однак вона є виграшною. Бо ми збираємося сотнями тисяч. Владі нічого протиставити такій силі. Єдина наша проблема, що ми збираємося тільки на вихідні», - підсумувала журналістка.

Нагадаємо, що Тетяну Чорновол жорстоко побили невідомі в ніч на 25 грудня на Бориспільській трасі під Києвом. За даними міліції, вона їхала у власному автомобілі і її "підрізало" інше авто. Невідомі витягли журналістку і побили, після чого автомобіль скинули в кювет.

Міліція почала кримінальне провадження за ч.2 ст.296 (хуліганство). Згодом слідство доповнило кваліфікацію злочину статтею за ч. 1 ст. 121 (навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень). У справі затримано п'ятьох підозрюваних. 

16 січня журналістка виписалася із лікрані

схожі новини

Новини RedTram

Loading...