Новини 2014-02-10 08:50

Саакашвілі: Російська імперія припинить своє існування на київському Майдані

Екс-президент Грузії Міхаїл Саакашвілі впевнений, що приклад України зараз дуже важливий для всього світу. Про це Сакашвілі заявив під час зустрічі з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом у США, повідомляє прес-служба УПЦ КП.

"Україна-велика країна, Грузія - маленька. Для нас приклад України зараз дуже важливий. Це натхнення впливає на спільне майбутнє всіх країн - Азербайджану, Вірменії і Молдови. І Росії теж", - сказав Саакашвілі.

"Прийде час і історики напишуть, що Російська імперія припинила своє існування на Майдані в Києві. І це так і буде. Народ обов'язково переможе, і я вірю, що буде краща доля і майбутнє, яке об'єднає всі народи", - пояснив Саакашвілі.

Як повідомлялось, у грудні 2013 року СБУ заборонила Саакашвілі вїзд в Україну. Згодом спецслужба заявила, що не складала списку іноземців, яким тимчасово заборонено в'їзд в Україну, а щодо кожного з них рішення ухвалювала індивідуально.

Нагадаємо, депутат від ПР  Олег Царьов заявив, що МЗС і СБУ задовольнили його запит про заборону в'їзду в Україну 36 осіб,  "які в рамках консультативної роботи опозиції" отримують можливість реалізувати "політичні інтереси інших країн". 

Серед них опинилися науковий співробітник Центру трансатлантичних відносин при університеті Джонса Гопкінса Тарас Кузьо, відомий німецький політолог Андреас Умланд, а також Фінк Брайн, Василик Мирон, Олександр Рос (усі – США). У списку персон нон ґрата значаться також колишній президент Грузії Міхаїл Саакашвілі та 29 громадян Грузії.

Читайте також: Саакашвілі: Останні події – це рейдерське захоплення путінською Росією України

схожі новини