Новини 2014-02-17 13:55

У МВС запевняють, що стріляли на Грушевського виключно травматичною зброєю з вітчизняними набоями

Міністерство внутрішніх справ запевняє, що міліція під час сутичок на вулиці Грушевського у Києві використовувала лише травматичні боєприпаси вітчизняного виробництва. Про це йдеться у повідомленні МВС.

«Сертифіковані належним чином боєприпаси «Терен-12П» і «Терен-12К» містять відповідно еластичну кулю та еластичну картеч. Жодних інших боєприпасів міліція не використовує», - йдеться у повідомленні.

«Патрони для спеціальних засобів «ФОРТ-500», призначених для відстрілу набоїв несмертельної дії, виготовляє одне з науково-виробничих об’єднань», - заявляють в МВС, додаючи, що ця продукція належним чином сертифікована.

«Контейнери тих набоїв, що перебувають на оснащенні підрозділів МВС України, – білого, сірого та синього кольору. В якості метальних знарядь несмертельної дії у цих набоях використовуються еластичні кулі та еластична картеч», - йдеться у повідомленні.

МВС запевняє, що «жодних інших боєприпасів під час несення служби з охорони громадського порядку міліція не використовувала».

Нагадаємо, польський журналіст Петро Андрусечко повідомив, що на вулиці Грушевського 16 лютого на місці перебування "Беркута" були знайдені гільзи від набоїв німецького, польського, американського і чеського виробництва до рушниць 12 калібру.

Всього виявлено чотири типи гільз від набоїв іноземного виробництва, які відрізнялися за кольором. Білі без будь-яких написів, але журналісти з США визначили, що вони - американського виробництва. Червоні - зроблені у Франції компанією Spartan, а помаранчеві - у Чехії, фірмою Sellier & Bellot. Сині боєприпаси вироблені у Польщі фірмою FAM Pionki.

схожі новини