Новини 2014-02-18 17:59

Захід закликає протестувальників та владу в Україні до стриманості

Західні політики закликають сторони конфлікту в Україні до стриманості та діалогу. Відповідні повідомлення вони розміщують у твіттері.

«Шокований та засмучений повідомленнями про вбивства протестувальників в Україні. Стриманість та діалог, а не насильство – це шлях подолання кризи», - написав президент Європейського парламенту Мартін Шульц.

«Надзвичайно тривожні новини з Києва. Кожен повинен уникати будь-яких форм насильства. Лише діалог і демократія можуть принести рішення», - написав міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт.

«Кожен в Україні має зобов’язання забезпечити мирне і ненасильницьке вирішення (конфлікту – Ред.) після трагічних смертей у цей день», - додав він.

«Міністр закордонних справ Штайнмайєр закликає всі сторони в Україні шукати політичного рішення. Повернення до насильства не приведе до хорошого майбутнього», - написано у твіттері міністерства закордонних справ Німеччини.

«Україна, схоже, готова вихопити поразку з пащі успішних переговорів. Стриманість і політичний компроміс терміново необхідні», - написав міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський у своєму твіттері

Раніше також повідомлялося про те, що Литва закликає обидві сторони конфлікту в Україні до негайного діалогу.

Як повідомллось, сьогодні активісти Майдану розпочали «мирний наступ» на Верховну Раду, щоб змусити парламент повернути Конституцію 2004 року. 

схожі новини