Новини 15:07

Буковинського намісника Януковича змусили подати у відставку

У Чернівцях на площі перед обласною державною адміністрацією, де проходить кількатисячна акція протесту, голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв, під тиском мітингуючих, написав заяву про відставку.

Перед тим голова ОДА взяв розписку з активістів про те, що вони гарантують Папієву особисту безпеку, а також недопущення насильства в області та не будуть перешкоджати роботі установ і організацій, які забезпечують життєдіяльність області. 

Обидва документи понесли в ОДА на реєстрацію.

«Для мене головне не крісло голови адміністрації, а головне спокій та безпека людей», - пояснив Папієв після написання заяви. 

До цього кілька тисяч мітингувальників понад годину блокували приміщення ОДА. Вони поставили ультиматум губернатору Папієву: протягом 30 хвилин написати заяву про відставку і вийти з Партії регіонів.

Після того, як він не вийшов до людей, близько 500 мітингувальників прорвалися до кабінету голови Чернівецької ОДА і виштовхали його на вулицю.

Папієва примушували покаятися перед українським народом і негайно подати у відставку, однак він на це не погоджувався. У голову ОДА кидали яйця, він закривав голову і обличчя руками. 

Питання про недовіру Папієву планувалося розглянути сьогодні о 18.00 на позачерговій сесії облради. Однак, протестуючі наполягали на негайній відставці.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...