Новини 2014-02-19 23:10

Опозиція запевняє, що сьогодні Майдан не штурмуватимуть, бо оголошене перемир’я

Штурму Майдану, який сьогодні планувала влада, не буде. Оголошене перемир’я. Про це повідомив журналістам голова Політради ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк після завершення зустрічі трьох лідерів опозиції з президентом для врегулювання суспільно-політичної кризи в Україні, повідомили в прес-службі партії.

«Є позитивна новина – штурм і зачистка, які планувалися, відмінені. Зараз оголошене перемир’я і початок переговорного процесу для стабілізації ситуації», - наголосив Яценюк.

Він підкреслив, що влада планувала «введення надзвичайного стану і нічний штурм».

«Після сьогоднішньої зустрічі ми можемо чітко сказати – наш Майдан штурмувати не будуть. Основне – зберегти людські життя. Ми зупинили штурм і зачистку», - наголосив Яценюк.

Нагадаємо, що 19 лютого ввечері Янукович зустрівся із лідерами опозиції.

18 лютого президент уже зустрічався із опозиціонерами, але тоді зустріч не була результативною. Після неї лідер УДАРу Віталій Кличко заявив, що президент «неадекватно реагує на ситуацію» і хоче, «щоб лідери опозиції закликали людей на Майдані припинити протистояння і скласти зброю». 

Згодом журналіст Святослав Цеголко з посиланням на лідера "Батьківщини" Арсенія Яценюка повідомив, що Янукович погрожує керівникам опозиції кримінальними справами.

В офіційному зверненні Януковича йдеться, що він «закликав утриматися від радикальних дій», але його не почули.

схожі новини