Новини 2014-03-03 22:46

Біля Одеської ОДА зняли прапор Росії

В Одесі біля будівлі ОДА зняли прапор Російської Федерації. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила журналістка Зоя Казанжи.

«Російський прапор біля ОДА знято. Всі відійшли - і наш Майдан, і Антимайдан. ОДА розблоковано. На місці залишаються ВВ і міліція. Ситуація контролюється», - написала журналістка.

Нагадаємо, що 3 березня на позачерговій сесії Одеська обласна рада затвердила звернення до мешканців області, керівництва країни та мешканців України, засудивши введення на територію України військ іноземних держав. У цей час за стінами ОДА відбулися мітинги прихильників і противників такого рішення. Мітингувальники побили скло на дверях адміністрації і спалили чорно-червоний прапор. Після цього натовп зірвав з флагштоку державний прапор України. Міліція, що охороняла будівлю, спробувала завадити людям підняти прапор Російської Федерації. Почалася бійка. Тим не менш, мітингувальники із вигуками "Росіє, ми на тебе чекаємо!" підняли над ОДА два прапори - Одеси та Росії.

Увечері біля ОДА зібрався мітинг. Люди заявили, що не розійдуться по домівках, поки біля ОДА не знімуть прапор Росії.