Новини 2014-03-05 17:50

У Донецьку сепаратисти знову захопили ОДА і вивісили російський триколор

Проросійські мітингувальники знову захопили будівлю Донецької обладміністрації.

Проросійські активісти розпочали свою акцію близько 16:00.  Загалом перед адмінбудівлею зібралося близько 2 тисяч осіб.

Міліція спробувала стримати натиск за допомогою щитів, але обидві двері центрального входу були відкриті, залізні решітки були вибиті і люди увійшли в будівлю. Міліція відступила.

Учасники штурму аплодували самі собі і скандували "Беркут!", "Беркут!" і "Росія!"

Захопивши будівлю Донецької обласної ради, проросійськи натсроєні мітингувальники зірвали з даху будівлі державний прапор України і поставили на його місце прапор Російської Федерації.

Згодом, за інформацією місцевих ЗМІ, колона протестувальників рушила на захоплення Головного управління державного казначейства в області. 

Як відомо, раніше у приміщенні ОДА нібито виявили предмет, схожий на міну. Про це журналістам повідомив представник правоохоронних органів на площі біля адміністративного будинку. 

Станом на 15:58 міліція винесла бомбу з облради. Її вивезли на полігон для знищення. Міліціонери пояснили, що в будівлі знаходилася фугасна протипіхотна міна розривної дії. 

Нагадаємо, 3 березня учасники проросійського мітингу захопили будівлю Донецької облради. 

Вони вимагали визнати губернатором регіону Павла Губарєва, нібито обраного на мітингу на площі Лєніна в центрі Донецька 1 березня.

Служба безпеки в Донецькій області відкрила провадження стосовно так званого командира «Народного ополчення Донбасу» Павла Губарєва за підозрою в посяганні на територіальну цілісність України.

схожі новини