Новини 2014-03-19 11:21

Кримська міліція спростовує інформацію про затримання снайпера з Галичини

Кримська міліція спростували інформацію про затримання снайпера, який вбив українського військовослужбовця та представника самооборони Криму. Про це повідомила керівник прес-служби кримської міліції Ольга Кондрашова.

"Вживаються всі заходи для затримання... станом на зараз ніхто не затриманий. Відкрито кримінальне провадження щодо конкретного складу злочину, а це вбивство. Інформацію щодо встановленої особистості злочинця підтвердити не можу", - сказала вона.

Як повідомлялось, багато російських ЗМІ повідомили, що стрілянину вчора у Сімферополі влаштував снайпер, якого вже затримала міліція Криму. Ним нибито виявився 17-річний підліток з Західної України.

Вчора ввечері одна із журналісток, яка випадково стала свідком роботи представників так званої «держбезпеки Криму» на місці події, повідомила у соцмережі, що розгублені кримські «гебешники» у розмові між собою вирішили звинуватити у стрілянині представників «Правого сектору»: «Нічого - спишемо на Правий сектор».

Як повідомлялось, 18 березня у Сімферополі російські окупанти із застосуванням зброї почали штурм фотограмметричного центру управління центрального військово-топографічного та навігаційного ГУ ЗСУ. Під час атаки загинув український військовослужбовець, ще двоє поранені. У відповідь на це Міністерство оборони України дозволило військовим використовувати зброю

схожі новини