Новини 2014-03-24 11:48

Німеччина продовжить позначати Крим на мапах як невід’ємну частину України

Німецькі видавництва заявили, що не вноситимуть зміни до шкільних атласів та мап через анексію Криму Росією, оскільки уряд ФРН не визнає її і вважає територію півострова українською.

Анексія Росією українського півострова Крим не знайде швидкого відображення у німецьких шкільних географічних атласах.

"Ми не будемо через це заново друкувати", - заявив речник німецького видавництва Diercke, котре спеціалізується на картографії, в інтерв’ю газеті Tagesspiegel.

Взагалі зміна статусу українського півострова знайде відображення в німецьких атласах лише у тому випадку, якщо його офіційно підтвердить федеральний уряд Німеччини, наголосив речник Diercke, котре належить до групи Westermann.

Атласи видавництва Haak, яке належить німецькій компанії Klett, також не зникатимуть з торгівельних мереж через зміну статусу Криму, яку не визнає ані Німеччина, ані ЄС. Ввидавництво також заявило, що запропонує актуалізовані атласи лише після того, коли уряд ФРН офіційно визнає приєднання Криму до Росії, заявив речник видавництва газеті Tagesspiegel.

Як повідомлялось, нещодавно Національне Географічне співтовариство США ухвалило рішення зафарбувати на картах Крим спеціальним сірим кольором, що має означати «території зі спеціальним статусом». Адміністративний центр регіону – Сімферополь позначатиметься спеціальним символом.

схожі новини