Новини 2014-03-26 14:27

Порошенко лідирує у президентському рейтингу

Майже чверть жителів України готова підтримати Петра Порошенка на президентських виборах 25 травня. Про це свідчать дані соцдослідження, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень СОЦИС, Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), соціологічною групою "Рейтинг" та Центром Разумкова і презентованого у середу комітетом виборців України (КВУ).

Згідно з даними, за позафракційного народного депутата Петра Порошенко готові проголосувати 24,9% респондентів.

На другому місці лідер партії УДАР Віталій Кличко (8,9%), на третьому - лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (8,2%).

За народного депутата Сергія Тігіпка мають намір віддати свій голос 7,3% виборців, а кандидатуру екс-голови Харківської ОДА Михайла Добкіна готові підтримати 4,2%.

Петром Симоненко отримав би 3,6% голосів, Олег Ляшко – 3,5%, Анатолій Гриценко – 3,2%.

Олега Тягнибока підтримали б 1,7%, Дмитра Яроша – 0,9% виборців.

Дослідження проводилося 14-19 березня серед населення України віком від 18 років і старше. Репрезентативна квотна вибірка 6200 респондентів ( по 1550 респондентів для кожного з соціологічних центрів) у всіх регіонах України (без обліку населення Криму) .

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face) за місцем проживання респондента. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал) : не перевищує 0,8 %.

схожі новини