Новини 2014-03-27 14:23

Тимошенко підтвердила, що балотуватиметься у президенти

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що вона має намір балотуватися у президенти. Про це вона заявила на прес-конференції у четвер.

"Я планую балотуватися на посаду президента України" – заявила Тимошенко.

"29 березня на з'їзді я проситиму "Батьківщину" офіційно висунути мене кандидатом на найвищу посаду держави", - сказала вона.

Нагадаємо, лідер УДАРу Віталій Кличко планує брати участь у виборах президента у травні, але може підтримати кандидатуру Петра Порошенка у другому турі.

згідно з результатами соцопитувань майже 84 % виборців готові або скоріше готові брати участь у волевиявленні на виборах президента України, запланованих на 25 травня.

Згідно з цим же опитуванням, за позафракційного народного депутата Петра Порошенко готові проголосувати 24,9% респондентів.

На другому місці лідер партії УДАР Віталій Кличко (8,9%), на третьому - лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (8,2%).

Раніше заяви про реєстрації кандидатами у президенти подали колишній віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко, регіонал Сергій Тігіпко, екс-голова Харківської ОДА Михайло Добкін та бізнесмен Вадим Рабинович.

схожі новини