Новини 2014-03-31 08:07

Американське видання опублікувало фото снайперів, які готувалися розстрілювати Майдан

Американське видання The Daily Beast опублікувало фото силовиків, які на подвір'ї СБУ в Києві готувалися до протистояння з учасниками протестних акцій в центрі столиці.

"Фотографії і 90 гігабайт відеоматеріалів надали переконливі докази, що бійня на Майдані була справді здійснена на замовленням проросійського режиму Януковича... Але це не завадило Кремлю організувати свою власну розповідь про події", - зазначає видання.

Вранці 20 лютого на подвір’ї СБУ були помічені десятки людей, багато з яких представляли елітний підрозділ "Альфа", екіпіровані бронежилетами, шоломами, боєприпасами і снайперськими гвинтівками, а також модифікованими АК. У деяких із них - осколкові гранати. Все це не призначене для боротьби з безладами, підкреслюють експерти.

Також судячи з фотографій, багато з членів підрозділу "Альфа" мали жовті або білі нарукавні пов'язки, і перед тим, як залишити територію СБУ, надягають балаклави. 

Як відомо, підрозділ "Альфа" налічує близько 200 членів, однак незважаючи на це, учасники подій з боку силовиків на Майдані 18-20 лютого досі не встановлені.

Нагадаємо, що 18-20 лютого за даними МОЗ загинуло 103 людини, більше тисячі людей перебувають у лікарнях із травмами різної тяжкості. Також 155 людей вважаються зниклими безвісти.