Новини 2014-04-15 11:33

Турчинов: Громадянської війни в Україні не буде. Крапка

Голова Верховної Ради, в.о. президента Олександр Турчинов переконаний, що громадянської війни в Україні не буде. Про це він заявив під час засідання Верховної Ради, коментуючи заклики роздати зброю громадянам, які хочуть захищати Україну від сепаратистів і загарбників.

"Держава дає зброю тільки тим, хто йде працювати в міліцію, хто йде служити в Нацгвардію чи до збройних сил", - заявив Турчинов у відповідь на такі заклики.

"Коли ми відкриємо доступ до зброї вільний – то це означає, що вільний доступ отримають і сепаратисти. І це означає, що ми штовхаємо Україну в прірву громадянської війни. Ми не допустимо громадянської війни", - сказав Турчинов.

"Ті, хто відповідають перед державою, – збройні сили, міліція. Будь ласка, записуйтесь і йдіть до них працювати, ідіть захищати країну", - заявив він.

"Громадянської війни в Україні не буде. Крапка", - стверджує в.о. президента.  

Нагадаємо, раніше прем’єр Росії Дмітрій Мєдвєдєв заявив, що Україна перебуває "в передчутті громадянської війни" через "злочинну владу" й "бездарних політиків" Києва, які викликали "народні протести в регіонах". 

схожі новини