Новини 2014-04-15 23:50

Прокуратура підозрює голову Запорізької облради у силовому розгоні місцевого Майдану

Голову Запорізької обласної ради Віктора Межейка підозрюють в організації масових заворушень, що супроводжувалися насильством. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області.

«Прокуратурою Запорізької області повідомлено про підозру в організації масових заворушень, що супроводжувалися насильством - вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.294 КК України, голові Запорізької обласної ради. Чиновник підозрюється у вчиненні кримінального злочину за фактом насильницького розгону в січні цього року мирних протестувальників біля Запорізької облдержадміністрації», - повідомили в прес-службі.

Як відомо, 26 січня в Запоріжжі силовики силою розігнали активістів Майдану, які залишилися на ніч біля будівлі обласної адміністрації. За словами очевидців, площу від мітингувальників «зачищали» пострілами з травматичної зброї і світло-шумовими гранатами. Згодом в обласному МВС заявили, що силового розгону не було, а учасники акції протесту "розбіглися", коли побачили міліціонерів.

Нагадаємо, що раніше у прокуратурі Запорізької області заявляли, що підозрюють у розгоні учасників акції протесту в Запоріжжі 26 січня Олександра Януковича – сина екс-президента Віктора Януковича.