Новини 2014-05-02 10:08

Кількість постраждалих під час штурму прокуратури в Донецьку зросла до 26

У результаті збройного протистояння під час штурму прокуратури Донецької області в четвер, 1 травня, постраждали 26 осіб, двоє - госпіталізовані. Про це повідомляє тимчасовий сайт Донецької обласної держадміністрації.

За інформацією департаменту охорони здоров'я Донецької ОДА, всі, хто звернувся до медиків, доставлялися в різні лікувально-профілактичні установи міста (нейрохірургічні і травматологічні відділення), проте, після надання допомоги 24 людини відпущені на амбулаторне лікування.

З 26 осіб, які звернулись, четверо - з вогнепальними пораненнями, у тому числі поранення з травматичної зброї.

У результаті з 26, які звернулись, звернулися до медиків, госпіталізовано двох (нейрохірургія).

На місці подій працювали три бригади швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, у Донецьку сепаратисти під прапорами РФ і самопроголошеної «Донецької народної республіки», святкуючи 1 травня, ходили колонною містом і зривали прапори України.

Потім вони пішли до міськуправління міліції і стали пояснювати правоохоронцям, що прибули підтримати міліцію, «яка з народом». До учасників акції вийшов начальник міськуправління міліції Максим Кириндясов, який запевнив сепаратистів, що міліція захищає всіх громадян у країні. Декілька активістів зайшли разом з начальником міліції до будівлі міськуправління для ведення переговорів.

Після того як сепаратисти вийшли з будівлі міськУВС, домовившись про те, що спільно з міліцією чергуватимуть на блок-постах на в'їздах в Донецьк, вони попрямували до будівлі прокуратури. На думку сепаратистів, у Донецьку саме прокуратура підтримує «київську хунту».

Сепаратисти понад годину штурмували обласну прокуратуру, кидаючи у бік правоохоронців каміння і димові гранати, й таки прорвалися на її територію.

Повідомлялося про 15 постраждалих.

схожі новини