Новини 10:41

"Інформаційний опір": слов’янські сепаратисти почали панікувати і відбирають у місцевих авто, щоб тікати з міста

У Слов'янську, де наразі антитерористична операція перейшла в активну фазу, у сепаратистів спостерігаються панічні настрої. Про це повідомляє у Facebook керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"За оперативними даними, в районах Слов'янська, що залишаються під контролем терористів, останні проводять екстрену "експропріацію" особистого автотранспорту мешканців міста", - зазначив Тимчук.

За його словами, серед залученого сепаратистами до терористичної діяльності дрібного криміналітету в Слов'янську спостерігаються панічні настрої:

"Кримінальні елементи, "працюючи" за гроші, не згодні йти на ризик і протистояти силовикам за "великі ідеї "Москви", - переконує експерт

Також він зазначив, що силовики замкнули "кільце" навколо основних сил терористів. 

"З'явилася інформація про те, що російські диверсанти, які орудують в місті і є "ядром" терористичних сил, мають намір пробиватися крізь оточення до кордону з Росією. Місцеві сепаратисти в цьому випадку будуть вирішувати свої проблеми самостійно.  Українські силовики вживають заходів для запобігання прориву", - підсумував Тимчук.

Як повідомлялося, 2 травня вранці у Слов’янську  почалася активна фаза антитерористичної операції 

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що «...триває бій із професійними найманцями. Терористи не гребують вести вогонь, ховаючись за мирними мешканцями Слов'янська, з житлових багатоквартирних будинків».

Цю інформацію підтвердили в прес-центрі Служби безпеки України. 

"Військовий гелікоптер ЗС України в ході проведення антитерористичної операції під Слов’янськом був збитий декількома пусками ПЗРК (переносний зенітно-ракетний комплекс). Зазначене свідчить, що на території проведення АТО діють підготовлені, висококваліфіковані іноземні військові фахівці, а не місцеві мирні громадяни, які за свідченням російського керівництва мають зброю, придбану в мисливських магазинах", - зауважили в СБУ. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...