Новини 18:01

СБУ встановила особу "правої руки" "Стрєлка"

Контррозвідка Служби безпеки України встановила реальне ім’я та прізвище одного з ключових учасників злочинної диверсійної групи "Стрєлка" - "Абвера". Про це повідомляють у прес-службі СБУ.

Згідно з повідомленням, диверсантом з позивним "Абвер" ("Адлер"), який фактично є правою рукою "Стрєлка", є громадянин РФ Здрилюк Сергій Анатолійович.

"Ця особа має також паспорт громадянина України. Здрилюк народився 23 липня 1972 року на Вінниччині, тривалий  час проживав у Криму. Саме на території АР Крим він пройшов спеціальну підготовку і 12  квітня 2014 року у складі групи "Стрєлка" прибув у Донецьку область для участі у масштабній диверсійній операції та тероризуванні мирного населення", - повідомляють у СБУ.

Крім того, у повідомленні наголошується, що "Абвер" разом із членами розвідувально-диверсійної групи у складі понад 30 осіб під командуванням Стрєлкова 13 квітня 2014 року вчинили озброєний напад на співробітників СБУ, під час якого загинув один співробітник СБУ і троє були поранені.

Також встановлено причетність "Абвера" до викрадення у Донецькій області представників ОБСЄ.

"В рамках кримінального провадження (частина 1 статті 258-3) СБУ вживає усіх заходів для затримання цього злочинця та притягнення його до відповідальності", - наголосили в СБУ.

Нагадаємо, раніше в СБУ з’ясували, що під призвищем Стрєлков диверсантами на Донеччині командує полковник ГРУ РФ Гіркін.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...