Новини 2014-05-08 11:11

Держкомтелерадіо закликає телеканали перестати виправдовувати жорстокість РФ фільмами про російських військових

Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення України звертався до провідних українських телеканалів та журналістів з проханням переглянути програмне наповнення телерадіоканалів російськими фільмами та серіалами, які пропагують російських правоохоронців, армію та війська спеціального призначення. Про це йдеться в заяві Держкомтелерадіо.

«Саме вони (російські військові. – Ред.) відіграли ключову роль у порушенні територіальної цілісності нашої країни, а сьогодні погрожують подальшому вторгненню на материкову частину України», – йдеться в заяві.

Водночас Держкомтелерадіо зауважує, що вже звертався з подібною заявою, втім, «телеефір, на жаль, і надалі подекуди наповнений російською продукцією, яка має виразне ідеологічне спрямування».

«І надалі окремі телеканали фактично пропагують «звитягу і велич» Росії, збройні сили чужої держави, в такий спосіб виправдовують жорстокість і насильство, які у ці дні чиняться на нашій землі», – йдеться в повідомленні.

«Сьогодні, коли РФ анексовано АРК Крим, російськими диверсантами і терористами дестабілізується ситуація на південному сході України, а російські ЗМІ виливають море бруду на нашу державу, вкотре звертаємося до українських ЗМІ і журналістів бути послідовними, рішучими і відповідальними за долю своєї Держави, зробити все від вас залежне, щоб протистояти інформаційній окупації України, зберегти єдність нашого народу.

Нагадаємо, Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення України запропонував уряду зупинити дію Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом РФ про співпрацю в галузі інформації, якою сторони зобов’язувались сприяти створенню умов для широкого та вільного взаємного розповсюдження інформації з метою подальшого поглиблення знань про життя народів двох держав.

схожі новини