Новини 2014-06-04 16:37

Інформаційний спротив: При штурмі прикордонників у Луганську загинув поплічник Болотова

Під час штурму Луганського прикордонного загону був убитий терорист Сергій Пуга із найближчого оточення лідера так званої "Луганської народної республіки" Валерія Болотова. Про це повідомляє група "Інформаційний спротив".

За даними групи, Пуга був тричі судимий, кинув роботу на шахті й пішов "воювати з хунтою".

Після його смерті родина залишилася з декількома невиплаченими кредитами. Останню позику у кілька десятків тисяч гривень було взято близько місяця тому.

У "Москви" залишилися мати-пенсіонер, дружина й 22-річна донька.

Друзі Пуги розповіли, що останнім часом він нібито розчарувався в тому, що відбувається, але виходу з ситуації не бачив, говорячи: "Ми в пастці. Нам дороги назад немає. Нас уб'ють або укри, або рашисти, або чечени. Козаки й чечени грабують нашу землю й посилають нас на… Їм однаково, кого вбивати".

За даними "Інформаційного спротиву", за день бойових дій таким, як Серьога-"Москва" обіцяють по $500.

Як повідомлялось, понад 300 терористів 3 червня ввечері оточили міліцейський полк патрульно-постової служби Національної гвардії України, що дислокується у Луганську, та відкрили вогонь у бік правоохоронців. Під час тривалого протистояння повністю знищено у вогні автомобільний парк та приміщення штабу військової частини, вогнем пошкоджено казарму правоохоронців. Серед правоохоронців трьох бійців поранено. Серед нападників близько 20-ти поранених та шестеро вбитих.

схожі новини