Новини 2014-06-04 20:57

Олійник бідкається, що штурмували його будинок під Черкасами

Депутат парламенту, екс-член Партії регіонів Володимир Олійник заявив, що невідомі штурмували будинок у передмісті Черкас, який належить його дружині.

Депутат стверджує, що нападники назвалися сотниками з Майдану, били вікна та двері. Вони, за словами Олійника, хотіли перевірити інформацію про переховування у будинку "чеченців та сепаратистів".

"Група людей, приблизно 20 осіб на мікроавтобусах та джипах, представившись, що вони є сотниками з Майдану, по-суті почала пограбування. Забрали мисливську зброю, речі, документи, якісь гроші. Все це на очах у міліції", - заявив Олійник.

На момент нападу у будинку Олійників перебували люди, але депутат не уточнив, хто саме. Після прибуття міліції він дозволив перевірити житло та переконатися, що там немає нікого, окрім членів родини.

У "Народній самообороні" Черкас запевнили, що нападники залишили територію маєтку, розбивши лише дві шибки.

Тим часом, прокуратура Черкаської області  поширила повідомлення, що слідчий відділ Золотоніського управління міліції зареєстрував кримінальне провадження за порушення недоторканності житла.

Нагадаємо, напередодні Генеральна прокуратура України внесла до Верховної Ради подання про зняття із Олійника депутатської недоторканості та притягнення його до кримінальної відповідальності.