Новини 2014-06-09 15:55

У Маріуполі спіймали снайпера бойовиків

У Маріуполі двоє терористів влаштували колотнечу в кафе, внаслідок чого охоронець закладу убив одного з них, а другого затримав. Затриманий виявився снайпером, якого підозрюють у вбивстві кількох правоохоронців при штурмі Маріупольського міськвідділу міліції 9 травня.

За інформацією, бойовики "Тихий" і "Хандер" у неділю увечері зайшли в кафе "Санта-Барбара" в Маріуполі, де стали "поводитися неналежним чином".

Унаслідок бійки з охоронцем "Тихий" був убитий, а "Хандер" - затриманий. В автомобілі, на якому вони прибули в кафе, виявили 3 АКС, один ПМ і дві снайперські рушниці.

Затриманого етапують за межі Донецької області.

Видання з посиланням на прес-секретаря Соціал-національної асамблеї Ігоря Мосейчука повідомляє, що затриманий "Хандер" є снайпером у бандитському угрупованні "Чечена"-Борисова, яке вже місяць тероризує Маріуполь. Так, 9 травня, коли терористи штурмували Маріупольський міськвідділ міліції, "Хандер" був одним із снайперів, що застрелили начальника Маріупольської ДАІ Віктора Саєнка, заступника командира батальйону "Дніпро" і добровольця з батальйону "Азов".

Як повідомлялось, сьогодні у Маріуполі проводиться антитерористична операція.

схожі новини