Новини 2014-06-12 19:27

Царьов і депутат Держдуми провели брифінг у Донецьку й запевнили бойовиків у гуманітарній допомозі

Колишній народний депутат від Партії регіонів Олег Царьов, оголошений в розшук Генпрокуратурою, 12 червня дав брифінг у Донецьку. Брифінг пройшов у приміщенні захопленої бойовиками Донецької ОДА.

Разом з Царьовим в Донецьк приїхав депутат Державної думи РФ VI скликання, член путінської фракції "Єдиної Росії" Олексій Журавльов.

Був присутній на прес-конференції і один з лідерів донецьких терористів Олександр Бородай.

Царьов розповів, що в Москві відкрився офіс "Народного фронту" для гуманітарної допомоги "ДНР" і "ЛНР", які в Україні оголошені терористичними.

"У нас є певна сума і ми будемо здійснювати якісь певні гуманітарні акції", - заявив Царьов.

За його словами, вони "почали працювати і вже 15 регіонів РФ заявили про те, що готові співпрацювати".

Водночас Журавльов визнав, що незаконно перетнув кордон в захопленому терористами пункті пропуску.

Російський депутат натякнув, що немає ніяких проблем у тому, що Схід України житиме за зразком невизнаного Придністров'я.

Як відомо, проти Царьова порушено кримінально справу за заклики до повалення конституційного ладу України і замах на її територіальну цілісність.

Верховна Рада 3 червня позбавила його депутатської недоторканності.

Нагадаємо, 4 червня Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальностіОлега Царьова, його затримання і взяття під варту. Таким чином парламент позбавив "регіонала" депутатської недоторканності.

Як відомо, Штаб національного захисту Дніпропетровської області оголосив винагороду за доставку до міліції Олега Царьова. 

Також нагадаємо, що стосовно Царьова було відкрито низку проваджень за заклики до сепаратизму.

схожі новини