Новини 2014-06-27 20:09

На Волині активісти «Правого сектору» вимагали відставки очільників обласної міліції, а потім вирушили на Донбас

У Луцьку 27 червня представники «Правого сектора» прийшли до управління МВС у Волинській області з шинами і вимагали відставки заступників начальника обласної міліції Михайла Руденка й Олександра Никитюка, а також начальника обласної ДАІ Володимира Кравчені.

Активісти наголосили, що ці люди «дискредитували себе в революційний період», а тому мають  написати рапорти на звільнення або їхати разом із «Правим сектором» у зону АТО.

Очільник «Правого сектору» Волині Павло Данильчук заявив, що відмова буде «диверсією і роботою в тилу на користь ворога».

Активісти прийшли до приміщення управління МВС Волині з шинами, які подарували  міліціонерам. Водночас Михайло Руденко заявив, що виконуватиме свої посадові обов’язки, поки його не звільнять у Києві.  Тим часом, один із заступників Володимир Поліщук зараз служить на Сході.

Після того, як активісти залишили приміщення управління МВС, міліція поширила прес-реліз, у якому зазначила, що візитери «побили правоохоронця і погрожували спалити будівлю УМВС Волині».  

Поки правоохоронці вирішують питання про початок досудового розслідування за статтями «хуліганство» і «втручання в діяльність працівника правоохоронного органу», підрозділ «Правого сектору» Волині вирушив на Донбас.