Новини 2014-07-09 09:02

У Амвросіївці снайпер убив начальника штабу батальйону "Прикарпаття"

Під Амвросіївкою у Донецькій області загинув начальник штабу 5-го територіального батальйону "Прикарпаття" Юрій Баран. Про це з посиланням на депутата Івано-Франківської облради та співголови Координаційного центру швидкого реагування при обласній Раді оборони Юрія Романюка.

"Щойно загинув прикарпатець - начальник штабу 5-го батальйону територіальної оборони "Прикарпаття" Юрій Миколайович Баран. Снайпер влучив йому просто в скроню", - написав Романюк. 

Він зазначив, що "офіцер не мав на собі ні бронежилета, ні каски". 

За повідомленням Романюка, батальйон "Прикарпаття" обстріляли біля Амвросіївки, де немає ніяких інженерних споруд і бетонних плит. 

"Третій день поспіль їх обстрілюють з великокаліберних кулеметів і мінометів, а бронетехніку проти них не пускають. У 5-го батальйону своєї бронетехніки - ні", - стверджує Романюк.

Як відомо, раніше обласна Рада оборони не відпускала тербатальйон "Прикарпаття" через відсутність засобів захисту у військових. Відправити батальйон вдалося за наказом штабу АТО після того, як військові отримали близько сотні бронежилетів. Тоді керівництво батальйону стверджувало, що для виконання бойового завдання бійцям «Прикарпаття» достатньо 50 бронежилетів.