Новини 2014-07-30 17:55

Держкомтелерадіо рекомендував українцям утриматися від коментарів для російських ЗМІ

Державний комітет телебачення і радиомовлення рекомендував громадянам України утриматись від надання російським ЗМІ коментарів, інтерв’ю та інформаційних повідомлень. Про це йдеться у повідомленні Держкомтелерадіо.

"Просимо громадян України, представників громадських організацій, державних установ утриматися від надання  російським ЗМІ коментарів, інтерв’ю, інформаційних повідомлень, оскільки все це може бути використано проти України та наших громадян", - йдеться у повідомленні Держкомітету.

У зверненні Держкомітет звертає увагу на те, що "російський інформаційний простір переповнений брехнею та інсинуаціями. Про об’єктивне висвітлення російськими ЗМІ подій  Україні, зокрема, на Донбасі не може йти і мови".

Також наголошується, що російські ЗМІ намагаються використати українських громадян для дискредитації української армії, влади і сил АТО.

Як раніше повідомлялося, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зобов'язала провайдерів виключити мовлення російських телеканалів "РТР-Планета", "НТВ-Мир", "Россия 24" і "ТВ Центр-Іnternational" в Україні.

схожі новини