Новини 11:38

У Луганську на "зеленому коридорі" евакуйованих перевірятимуть на зв'язки з терористами

Щоб залишити Луганськ через коридор потрібно мати біле полотнище або пов'язку такого ж кольору та пройти через пункт перевірки. Про це повідомили на сторінці прес-центру АТО у мережі Facebook.

"Створено гуманітарний коридор з міста Луганськ та організовано там відповідну роботу за напрямком по вул. Радянській, вул. 16-та лінія, вул. Фрунзе, вул. Шевченка, далі по шосе Луганськ–Щастя через населений пункт Металіст. Пункт збору та перевірки, так званий фільтраційний пункт, організовано на території військової частини Державної служби надзвичайних ситуацій України в населеному пункті Щастя", – йдеться у повідомленні. 

Також повідомили, що фільтраційний пункт встановлено для недопущення виходу з зони антитерористичної операції бойовиків під виглядом мирних переселенців, що є одним із головних завдань гуманітарної операції.

"Розпізнавальним знаком для цивільного населення пропонується мати біле полотнище для груп людей та широка біла пов’язка для кожного громадянина або ведучого колони та замикаючого. З собою жителям населених пунктів дозволити вивіз особистих речей. Вивіз вогнепальної та холодної зброї заборонити", – додали у тексті.

У межах коридору українські військові припинять активні дії.

"Вогонь на відстань 200 метрів праворуч та ліворуч від зазначеного коридору припинити з 10.00 до 16.00 щодня", – зазначили у прес-центрі АТО.

Як повідомлялося, українська армія почала гуманітарну місію у звільнених містах Донбасу.

схожі новини