Новини 2014-08-11 23:35

На звільненому від терористів Донбасі відновлюють трансляцію українських телерадіоканалів

У звільнених від терористів районах Донбасу відновлюється трансляція українських телерадіоканалів. Про це повідомили в прес-службі Держкомтелерадіо України.

Згідно з повідомленням, концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) продовжує роботи  з відновлення українського телерадіомовлення в районах Донбасу, звільнених від проросійських терористів.

Зокрема, станом на 8 серпня навколо міст Краматорська і Слов'янська (Донецька область) в ефір повернулися українські телеканали Перший національний, «1+1», «Інтер», Новий канал,  СТБ та ICTV, а також низка українських радіостанцій, у тому числі «Перший канал Українського радіо». Зараз ідуть підготовчі роботи до відновлення телевежі на горі Карачун, замінованої і підірваної терористами.

Повністю відновлено трансляцію вітчизняних мовників у містах Артемівську та Костянтинівці (Донецька область).

На Лисичанській радіотелевізійній передавальній станції (Луганська область) знову мовлять Перший національний, 5 канал, «1+1», «Інтер», СТБ, НТН і ТЕТ. Їх мають змогу дивитися жителі міст Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька та територій, що прилягають до цих міст у радіусі до 60 км. РТПС у Лисичанську кілька діб знаходилась під перехресним обстрілом. Отримали пошкодження обладнання супутникового зв'язку, фідерне господарство тощо. Співробітники станції під час активних бойових дій переважно знаходились у бомбосховищі. Разом з тим вживалися можливі заходи, які за вказаних умов забезпечували безперервність функціонування системи радіорелейного зв'язку, а також проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

У частині міста Донецька відновлено мовлення «Першого національного» та «5 каналу». Щоб надавати теле- та радіосигнал з півдня, проведені роботи з встановлення додаткового передавального обладнання, монтаж якого було здійснено протягом одного дня, 30 липня 2014 року. Таким чином, населення іншої частини Донецька також може приймати передачі ряду вітчизняних мовників, зокрема «5 каналу» та російськомовної радіоверсії телеканалу новин «24».

 

 

схожі новини