Новини 2014-08-13 20:51

У Кабміні вирішили створити офіс із питань євроінтеграції

Кабінет міністрів прийняв рішення про створення урядового офісу з питань європейської інтеграції. Про це заявив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак.

"Ми прийняли постанову Кабінету міністрів про створення урядового офісу з питань європейської інтеграції та затвердили положення про цей офіс", - повідомив Семерак. За його словами, такий офіс є ключовим інструментом координації, який український уряд створив у національній системі імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС.

Крім того, Семерак поінформував про черговий етап конкурсу з визначення заступників міністрів з питань європейської інтеграції, які представлятимуть основний склад української частини Комітету з питань європейської асоціації.

"Сьогодні відбулася кінцева фаза відкритого конкурсу на посади заступників міністрів з євроінтеграції", - підкреслив міністр. Він наголосив, що відповідно до рішення уряду про проведення відкритого відбору претендентів на зазначені посади, ця фаза передбачала участь у конкурсі мінімум двох претендентів у кожному міністерстві.

"Насправді заявки на участь у конкурсі подавало по 2-3 претендентів на одну посаду. Усі кандидати мали можливість презентувати себе і свою програму перед членами Кабінету міністрів, відповісти на запитання, а після цього відбулося рейтингове голосування членів уряду", - повідомив Семерак, додавши, що усього у цьому публічному конкурсі взяло участь понад 190 осіб. Кабінет міністрів мав можливість заслухати 26 кандидатів. Він наголосив, що уже на наступному засіданні уряд зможе прийняти остаточне рішення із затвердження претендентів на посади заступників міністрів з питань євроінтеграції.