Новини 2014-09-22 08:35

Українські військові знищили ворожий снайперський підрозділ

Російсько-терористичні війська продовжують обстріли і вживати наступальні дії, намагаючись витіснити українські війська з займаних ними позицій. Про це у мережі Facebook повідомив керівник групи «Інформаційне Опір» Дмитро Тимчкук.

Зокрема «зафіксовано 4 обстрілу позицій українських військ в районі аеропорту в Донецьку». Обстріли були з танків і мінометів.

«В районі н. п. Гранітне позиції наших військ і міст у південних передмістях цього населеного пункту обстріляні не менше 6 разів. Обстріли проводилися з мінометів, ствольної артилерії і стрілецької зброї. Противник робив спроби штурму, всі вони були відбиті. Під час наступальних дій бойовиків значна їх частина була знищена, включаючи снайперську підрозділ, що насувався на позиції для обстрілу наших підрозділів», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, з мінометів обстріляні позиції поблизу н. п. Пескі і Трудівське.

«Зафіксовано 4 обстрілу позицій українських військ в районі н.п.Дебальцево. Обстріли були з артилерії, мінометів і РСЗВ БМ-21 «Град».

«Двічі обстріляні позиції поблизу н. п. Маріуполь, в т.ч. з РСЗВ БМ-21 «Град». Позиції українських військ в секторі «М» за добу обстріляні 12 разів. В цілому зафіксовано не менше 40 обстрілів позицій українських військ», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, російсько-терористичні війська готують наступ одночасно і на приморському напрямку, і на півночі. 

схожі новини