Новини 2014-09-22 12:03

Гендиректором аеропорту "Бориспіль" став колишній залізничник

Генеральним директором головного аеропорту країни - Державного міжнародного аеропорту "Бориспіль" - призначений Євген Дихне, який до цього обіймав посаду директора з організації пасажирських перевезень Державної адміністрації залізничного транспорту України. Про це повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури України.

Це закріплено наказом відомства №180-о від 19 вересня 2014 року. 

Як повідомлялось, 18 вересня генеральний директор Міжнародного аеропорту "Бориспіль" Сергій Гомболевський прийняв рішення про дострокове припинення трудового контракту. 

Раніше, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив міністру інфраструктури Максиму Бурбак визначитися з питанням відповідності займаній посаді керівника аеропорту "Бориспіль".

До цього в ЗМІ з'явилися повідомлення про нібито порушення з боку керівництва аеропорту, пов'язаних з роботою служб таксі.

У прес-релізі аеропорту з посиланням на експертів таксомоторного ринку зазначалося, що керівництво аеропорту забезпечило прозорість конкурсу з оренди автомобілів таксі, дотримується законодавства в питаннях захисту прав держави, пасажирів та перевізників.

Крім того, в прес-службі нагадали, що колегія Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету не знайшла порушень у порядку проведення конкурсу та допуску претендентів до участі в конкурсі.

В аеропорту пов'язували виниклу ситуацію з тиском на керівництво в інтересах деяких бізнес-груп.

ДП "Міжнародний аеропорт" Бориспіль "- найбільший аеропорт України, обслуговує понад 50% пасажирських авіаперевезень країни. Є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association, IATA).

схожі новини