Новини 2014-09-26 20:11

У Рівному першого заступника голови облради заштовхали у смітник

У Рівному група громадських активістів винесла з приміщення сесійної зали першого заступника голови обласної ради Олександра Данильчука і кинула в сміттєвий бак, який стояв біля будинку.

Активісти зайшли до зали перед початком сесійного засідання. Пізніше до зали увійшов Данильчук, але активісти не допустили його до робочого місця. Звинувативши першого заступника голови облради у співпраці з Партією регіонів, вони вивели його в коридор.

Данильчук відкидав звинувачення і стверджував, що ніколи не був членом ПР, однак громадські активісти накинулися на нього і, взявши за руки й за ноги, винесли чиновника в сміттєвий бак. Міліція не втручалася.

Нагадаємо, на початку вересня активісти одеської регіональної організації "Правого сектору" засунули в сміттєвий бак чиновника Одеського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, який підозрюється в отриманні хабара на суму понад 500 тис. грн.

16 вересня біля будівлі Верховної Ради мітингувальники, які вимагали люстрації у владі, кинули у великий сміттєвий контейнер народного депутата від групи "Економічний розвиток" Віталія Журавського - автора антидемократичного закону про наклеп.

25 вересня, під час позачергової сесії Черкаської облради двох депутатів облради активісти кинули у сміттєві контейнери, вимагаючи люстрації. Люди, які назвали себе майданівцями, спочатку заштовхали в сміттєвий бак колишнього першого заступника голови Черкаської облради, екс-регіонала Володимира Вовченка. Після цього ще одного депутата облради Олександра Харламова.

У той же день у Києві активісти кинули у смітник і облили червоною фарбою нардепа-мажоритарника Віктора Пилипишина.